VYTVÁŘÍME MODERNÍ DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURU

 • Chytré novinky v dopravě Opava 10.2017

  Chytré novinky v dopravě  –  Opava  5. 10. 2017

   

  Společnost Značky Morava, a.s. se účastnila konference ,,Chytré novinky v dopravě“, která proběhla 5. 10. 2017 ve Wellness hotelu Opava.

   

  Kromě teoretické prezentace nejnovějších trendů v oboru dopravního stavitelství jsme měli možnost předvést praktickou ukázku:

   

   

   

   

   

  Pokládky červené bezpečnostní povrchové úpravy Tyregrip

   

  Vysprávky výtluku inovativní termoplastickou hmotou ChipFill

   

  Osazení obrubníku všesměrovými reflexními oky zvyšující bezpečnost

   

  Předvedení parkovací zábrany Parkinguru na dálkové ovládání

   

  Předformovaného termoplastu se symboly dopravního značení a dekorativních symbolů určených zejména pro veřejná místa a dětská hřiště

   

  Vzorku plátu s modrou bezpečnostní povrchovou úpravou Frostgrip eliminující vznik náledí, určenou pro mostní konstrukce

   

  Rozestavění přechodného dopravního značení včetně semaforu

   

  Děkujeme všem hostům z řad zástupců měst a obcí, Technických služeb, ale i např. Policie ČR, kteří se této věcné akce zúčastnili.

  V současné době pro Vás připravujeme podobné setkání. V případě zájmu rádi podáme bližší informace prostřednictvím kontaktního e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

 • Silniční konference

  Silniční konference Brno 2017 - Poděkování

   

  Děkujeme všem obchodním partnerům, kteří nás navštívili na Silniční konferenci, uskutečněná ve dnech 18. a 19.10. 2017 v areálu BVV.

   

 • Letiště Pisa

  Letiště Pisa

   

  Realizujeme mezinárodní zakázky. Zajistili jsme obnovu správných vlastností povrchu letištní dráhy na mezinárodním a vojenském letišti v Pise (Itálie).

 • Měníme korporátní identitu společnosti.

  Nová organizace Značky Morava Group 

   

  Měníme korporátní identitu společnosti.

   

  Značky Morava Group je nová korporátní identita uskupení společností, mezi které aktuálně patří společnost Značky Morava, a.s., společnost Silverton s.r.o. a společnost Grames s.r.o., působící na Slovensku.  Všichni 3 členové se ztotožňují s firemními hodnotami jako jsou např. etika, enviromentální politika firmy, politika jakosti, systém managementu splňující požadavky normy ISO 9001. Skupina Značky Morava Group vytváří silný celek s významným podílem na trhu v oboru dopravního stavitelství. Našim posláním je neustále zlepšovat, vyvíjet a fyzicky realizovat bezpečnost silničního provozu. Spolupracujeme s celou řadou odborných institucí v soukromé i státní sféře. Mezi ně patří specializovaná pracoviště, akreditované znalecké laboratoře i vysoké školy. Při plnění mnohdy nelehkých úkolů a výzev se můžeme opřít o naše zkušenosti trvající již 25 let.

 • Dekorativní značení

  Dekorativní značení

   

  Mezi naše  produkty nově zařazujeme Dekorativní značení fungující na bázi předformovaného termoplastu. Vhodné především pro dětská hřiště, školky, školy, parky... Více v sekci Vodorovné dopravní značení.

  http://znackymorava.cz/subdom/novyweb/index.php/cs/home/znacky-morava/nabizime/dopravni-znaceni/vodorovne-znaceni

   

 • BLASTRAC

  BLASTRAC - pro obnovu správných vlastností komunikací

   

  Náš strojní park disponuje novým speciálním strojem - více v sekci ,,Údržba a opravy komunikací" - ,,Blastrac systém".

  http://znackymorava.cz/subdom/novyweb/index.php/cs/home/znacky-morava/nabizime/udrzba-a-opravy-komunikaci/blastrac-system